Πέμπτη, 23 Αυγούστου 2018

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/9/18 ΞΕΚΙΝΑΜΕ!!!

Ο Σύλλογος μας ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ ξεκινά όλες τις δραστηριότητες του για την Αθλητική χρονιά 2018-2019 τη ΔΕΥΤΕΡΑ 3/9/18.
Ακαδημίες 16:30-17:30 καθημερινά και Σάββατο 9:30-10:30, Αγωνιστικές ομάδες 17:00-19:00 καθημερινά και Σάββατο 10:00-12:00 και προετοιμασία για ΤΕΦΑΑ και Στρατιωτικές Σχολές καθημερινά 15:00-20:00 και το Σάββατο 8:00-11:00. Σας περιμένουμε όλους!!!



Δευτέρα, 9 Ιουλίου 2018

ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ''ΤΑΣΟΣ ΞΕΝΟΣ'' ΧΟΛΑΡΓΟΣ 7/7/18


Με τρεις αθλητές πήρε μέρος ο Σύλλογος μας ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ στους αγώνες στίβου ‘’ΤΑΣΟΣ ΞΕΝΟΣ’’ που έγιναν στο Χολαργό το Σάββατο 7/7/18. Ο Παμπαίδας μας ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2Ος Πανελληνιονίκης το προηγούμενο Σαββατοκύριακο στα 1000μ, έτρεξε στα 800μ Παίδων και κατέκτησε τη 2η θέση με ατομικό ρεκόρ 2.05.39’’. Στο ίδιο αγώνισμα έτρεξε και ο Παμπαίδας ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΙΜΟΣ με χρόνο 2.16.00’’. Στα 100μ ανδρών συμμετείχε και ο ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ με επίδοση 11.58΄΄




Δευτέρα, 2 Ιουλίου 2018

3 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΒΟΪΚΟ Γ.Α.Σ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΠΠ-ΠΚΑ


Με 3 ασημένια μετάλλια για τον Σύλλογο μας ΕΥΒΟΪΚΟ Γ.Α.Σ και τη 4η θέση στη Γενική βαθμολογία όλων των σωματείων της Νοτίου Ελλάδας στους Παμπαίδες, έπεσε  η αυλαία του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νοτίου Ομίλου ΠΠ-ΠΚΑ που έγινε στη πόλη της Χαλκίδας το  Σαββατοκύριακο. Το πρώτο ασημένιο μετάλλιο το κατέκτησε  το Σάββατο στα 1000μ ΠΠΑ ο ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ με χρόνο 2.40.79΄΄που αποτελεί και ατομικό του ρεκόρ. Το δεύτερο ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε τη Κυριακή ο ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ στα 100μ με εμπόδια και χρόνο 14.32΄΄που είναι και νέο ατομικό του ρεκόρ. Το τρίτο ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε η σκυτάλη μας στα 4Χ300μ με τους  ΚΟΥΤΟΥΛΗ ΧΡΗΣΤΟ, ΜΠΡΟΥΖΟ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟ, ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΣΙΜΟ και ΝΤΑΡΛΑ ΝΙΚΟΛΑ με χρόνο 2.33.26΄΄. Επίσης στη 4η θέση τερμάτισε στα 300μ με εμπόδια η ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ με χρόνο 49.13 που αποτελεί και νέο ατομικό της ρεκόρ, τη 5η θέση  στα 80μ κατέκτησε ο ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ με ατομικό ρεκόρ 9.61΄΄, τη 10η θέση στο Δίσκο πήρε ο ΣΑΛΛΑΚΙΔΗΣ ΕΡΜΗΣ με ατομικό ρεκόρ και αυτός στα 38.33μ και τη 16η θέση στα 1000μ πήρε ο ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΙΜΟΣ με χρόνο 2.56.33΄΄. Επίσης συμμετοχή είχαμε και με τη Σκυτάλη στα 4Χ80μ με τις ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ, ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ και ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ οι οποίες με επίδοση 42.82΄΄ κατέκτησαν την 20η θέση. Η ΤΣΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ συμμετείχε στα 80μ και ο ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ στο άλμα σε μήκος. Να συγχαρούμε τους προπονητές του Συλλόγου μας ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΤΡΟ, ΣΦΥΡΟΠΟΥΛΟ ΝΙΚΟ, ΜΠΟΣΙΝΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ και ΜΑΚΡΗ ΕΦΗ που με ήθος και σοβαρή δουλειά οδήγησαν το Σύλλογο μας σε αυτήν την επιτυχία καθώς ήταν μια από τις καλύτερες εμφανίσεις του ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ στη κατηγορία αυτή τα τελευταία χρόνια τόσο από συγκομιδή μεταλλίων όσο και την επίτευξη ατομικών ρεκόρ. Τέλος να ευχαριστήσουμε πολύ τους 30 και πλέον εθελοντές του Συλλόγου μας, αθλητές από την Ακαδημία αλλά και την Αγωνιστική μας ομάδα, που βοήθησαν στη διεξαγωγή αυτού του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος . 


 















Δευτέρα, 25 Ιουνίου 2018

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ/ ΠΑΙΔΩΝ –ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ.


Τα προηγούμενα Σαββατοκύριακα έγιναν  τα Πανελλήνια Πρωταθλήματα Εφήβων –Νεανίδων στη πόλη των Τρικάλων και το Παίδων –Κορασίδων στην Κατερίνη. Ο Σύλλογος  μας ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ συμμετείχε στο Εφήβων- Νεανίδων με τους ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ, ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ και ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΩΡΓΟ. Η ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ κατέλαβε την 8η θέση στα 100μ με εμπόδια Νεανίδων με επίδοση 16.36΄΄. Ενώ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων συμμετείχαν οι ΠΟΤΣΙ ΜΙΧΑΛΗΣ και ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ στο τριπλούν.




Κυριακή, 24 Ιουνίου 2018

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΘΕΡΙΝΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΣΤΙΒΟΥ ΤΟΥ ΕΥΒΟΪΚΟΥ Γ.Α.Σ 20/6/2018


Τα αποτελέσματα αφορούν εως και τη 12η θέση. Αν κάποιο Σωματείο επιθυμεί να μάθει περαιτέρω αποτελέσματα μπορεί να επικονωνήσει στο email: evoikosgas.stivos@gmail.com. Ευχαριστούμε και πάλι για τη συμμετοχή. ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!

60μ εμπόδια ΠΚΒ
1η ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10.40΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2η  ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ 10.47΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
3η ΓΟΥΝΑΡΗ ΣΟΦΙΛΕΝΑ  10.48΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
50Μ Κορίτσια Νήπια-Ά Δημοτικού
1η ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 8.96΄΄ ΑΚΟΛ
2η ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 9.42’’ ΕΡΜΗΣ
3η ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΠΕΝΗ 9.85΄΄ ΜΕΔΕΩΝ
3η ΚΟΛΟΥΤΣΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 9.85’’ ΝΕΑΠΟΛΗ
4η  ΛΕΓΑΚΗ ΦΑΙΗ 9.95΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5η ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΛΙΛΑ 9.96΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
6Η ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10.30΄΄ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΤΣΟΥΡΟΥΦΛΗ ΕΛΕΝΗ 10.45΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
8Η ΜΠΑΖΙΝΑ ΕΡΙΣΤΟΤΕΛΙΑ 10.50΄΄ ΕΡΜΗΣ
8Η ΜΗΛΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ 10.50΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
10Η ΣΑΜΠΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  12.53΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11Η ΠΛΟΥΚΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 12.58΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
12Η ΖΗΣΗ ΜΑΓΔΑ 12.65΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
50μ Κορίτσια Β-Γ Δημοτικού
1η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 8.06΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2η ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΝΕΦΕΛΗ 8.09΄΄ ΑΤΛΑΣ
3η ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8.35΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΚΕΧΑΓΙΑΔΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ 8.64΄΄ΕΡΜΗΣ
5Η ΧΑΤΖΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 8.72΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Η ΤΣΑΛΑ ΕΛΕΝΗ 8.72΄΄ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7Η ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ 8.74΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
8Η ΜΑΓΕΙΡΑ ΣΟΦΙΑ 8.87΄΄ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Η ΣΤΑΦΑΝΟΥ ΚΑΤΙΑΝΑ 8.92΄΄ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
10Η ΑΦΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 8.93΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
10Η ΒΑΛΚΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 8.93΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
12Η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΘΩΜΑΗ 8.94΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
50μ Κορίτσια Δ-Ε Δημοτικού
1η ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 7.30΄΄ ΕΡΜΗΣ
2η ΘΩΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7.33΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
3η ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ 7.34΄΄ ΩΡΟΠΟΣ
4Η ΑΣΛΑΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ 7.35΄΄ ΕΡΜΗΣ
5Η ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 7.59΄΄ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6Η ΝΟΜΙΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ  7.60΄΄
7Η ΒΟΥΤΣΑ    7.65΄΄
8Η ΜΠΑΣΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 7.75΄΄
9Η ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 7.78΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
10Η ΜΠΙΜΠΗ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 7.82΄΄ ΑΤΛΑΣ
11Η ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 7.83΄΄ ΑΚΟΛ
12Η ΠΑΠΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 7.84΄΄ ΑΚΟΛ
60Μ ΠΚΒ
1η ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 7.99΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2η ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ 8.19΄΄ ΩΡΟΠΟΣ
3η ΣΑΜΑΝΤΑ ΧΑΡΑ 8.20΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΛΥΜΠΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 8.35΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5Η ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 8.38΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Η ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 8΄52΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ 8.57΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
7Η ΚΟΚΟΠΙΠΗ              8.57΄΄ΝΕΑΠΟΛΗ
9Η ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 8.63΄΄ΕΥΒΟΪΚΟΣ
10Η ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 8.65΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11Η ΠΑΠΠΑ ΕΥΔΟΚΙΑ 8.68΄΄ ΜΕΔΕΩΝ
12Η ΒΥΡΓΙΩΤΗ ΚΛΑΙΡΗ 8.75΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
1000Μ ΠΚΒ
1η ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 3.33.04΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2η ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 3.34.83΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΛΕΜΟΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ 3.37.47΄΄ ΩΡΟΠΟΣ
4Η ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΩ 3,39,05΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Η ΚΟΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 3,58,71΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Η ΑΒΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4.00,54’’ ΜΕΔΕΩΝ
7Η ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ                  4.04.60΄΄ ΕΡΜΗΣ
50μ Αγόρια Νήπια- Ά Δημοτικού
1ος ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8.52΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8.69΄΄ ΜΕΔΕΩΝ
3ος ΚΟΛΙΑΣ ΘΑΝΟΣ 8.84΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΜΠΙΣΜΠΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 9.01΄΄ ΜΕΔΕΩΝ
5Ος ΤΣΙΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.08΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Ος ΦΑΛΙΡΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9.15 ΑΤΛΑΣ
7Ος ΣΧΙΖΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 9.25΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8Ος ΚΑΝΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 9.26΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Ος ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9.35΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
10Ος ΚΟΥΜΑΡΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 9.89΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
11Ος ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.90΄΄ ΕΡΜΗΣ
12Ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 9.92΄΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
50μ Αγόρια Β-Γ Δημοτικού
1ος ΜΠΑΦΕΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7.78΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 7.98΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΖΕΡΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 8.03΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΜΑΝΤΗΣ ΤΑΣΟΣ 8.22΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΜΠΡΑΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.26΄΄ ΑΚΟΛ
6Ος ΜΥΡΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 8.30΄΄ ΑΤΛΑΣ
6Ος ΚΟΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 8.30΄΄΄ΑΤΛΑΣ
8Ος ΠΑΝΑΓΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8.39΄΄ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Ος ΓΚΕΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.40΄΄ΝΕΑΠΟΛΗ
10Ος ΛΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8.47΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
11Ος ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 8.49΄΄ ΜΕΔΕΩΝ
12Ος ΚΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 8.52΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
50μ Αγόρια Δ-Ε Δημοτικού
1ος ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 7.58΄΄ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2ος ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 7.60΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΡΗΓΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7.90΄΄ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 7.95΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 8.16΄΄ ΑΚΟΛ
6Ος ΦΙΛΑΟΣ ΝΙΚΟΣ 8.24 ΝΕΑΠΟΛΗ
7Ος ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8.25΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8Ος ΔΡΟΣΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8.50΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
9Ος ΝΤΕΡΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8.80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
10Ος ΓΚΟΥΜΠΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 9.20΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
11Ος ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9.30΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
12Ος ΜΠΑΣΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9.43΄΄ ΑΚΟΛ
60μ ΠΠΒ
1ος ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7.80΄΄ ΩΡΟΠΟΣ
2ος ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7.91΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
3ος ΣΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΠΑΡΗΣ 8.10΄΄ ΝΕΑΠΌΛΗ
4Ος ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 8.25΄΄ ΑΚΟΛ
5Ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 8.35΄΄ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Ος ΤΣΟΜΩΚΟΣ ΠΑΡΗΣ 8.68΄΄ ΕΡΜΗΣ
7Ος ΔΟΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8.81΄΄
8Ος ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 8.91΄΄
9Ος ΓΙΓΑΣ 9.37΄΄
10Ος ΦΟΥΡΛΗΣ 9.50΄΄
11Ος ΣΤΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9.57΄΄
1000Μ ΠΠΒ
1ος ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 3.19.55΄΄ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΚΙΚΙΔΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 3.25.75΄΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
3ος ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3.27.25 ΩΡΟΠΟΣ
4Ος ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3.40.47΄΄ ΩΡΟΠΟΣ
4Χ50Μ ΜΙΝΙ Αγόρια
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 30.99΄΄
2ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 31.25΄΄
3ος  ΑΚΟΛ 37.90΄΄
4Χ50Μ ΜΙΝΙ Κορίτσια
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 30.74΄΄
2ος ΑΚΟΛ 31.50΄΄
3ος Γ.Α.Σ ΩΡΟΠΙΩΝ 31.83
4Ος   Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ 32.79΄΄
4Χ60Μ ΠΚΒ
1ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 31.83΄΄
2ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ Γ.Σ 32.23΄΄
3ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΉ 32.67΄΄
4Ος Γ.Α.Σ ΩΡΟΠΙΩΝ 33.45΄΄
4Χ60Μ ΠΠΒ
1ος Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ 32.74΄΄
2ος Γ.Α.Σ ΩΡΟΠΙΩΝ 33.91΄΄
3ος ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ 35.05΄΄
4Ος ΠΙΝΔΑΡΟΣ 38.67΄΄
ΜΗΚΟΣ Κορίτσια Νήπιο- Α δημοτικού
1η ΓΚΕΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2.78μ ΕΡΜΗΣ
2η ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2.40μ ΕΡΜΗΣ
3η ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2.38μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2.18Μ ΕΡΜΗΣ
5Η ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2.15Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6Η ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.94Μ ΕΡΜΗΣ
ΜΗΚΟΣ Κορίτσια Β-Γ Δημοτικού
1η ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΗΡΩ 3.17μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2η ΚΑΤΣΑΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2.83μ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΜΟΥΝΤΡΙΧΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2.55μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
4Η ΜΠΑΖΙΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2.32Μ ΕΡΜΗΣ
5Η ΚΑΚΑΒΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2.27Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Η ΜΠΑΡΙΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2.06Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΔΕΡΜΑΤΗ ΛΥΔΙΑ 1.85Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
ΜΗΚΟΣ Κορίτσια Δ-Ε Δημοτικού
1η ΖΟΓΚΑ ΑΝΝΑ 3.91μ ΩΡΟΠΟΣ
2η ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 3.65μ ΑΚΟΛ
3η ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 3.62μ ΩΡΟΠΟΣ
4Η ΤΣΑΛΟΥΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 3.60Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Η ΤΡΙΠΟΝΙΑ ΟΛΓΑ ΒΑΡΒΑΡΑ 3.60Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6Η ΤΟΣΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 3.47Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΛΙΑΣΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3.33Μ ΑΚΟΛ
8Η ΛΕΟΝΤΗ ΑΛΙΚΗ 3.09Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Η ΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΡΑΤΩ 3.06Μ ΕΡΜΗΣ
10Η ΑΒΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2.89Μ ΜΕΔΕΩΝ
11Η ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ 2.85Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
12Η ΚΑΡΑΠΕΤΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.81Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ
1η ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 4.78μ ΤΡΙΤΩΝ
2η ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 4.60μ ΝΕΑΠΟΛΗ
3η ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ 4.51μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ Γ.Α.Σ
4Η ΜΑΝΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4.33Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Η ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4.29Μ ΩΡΟΠΟΣ
6Η ΛΑΛΟΥ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 4.08Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 3.91Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
8Η ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 3.89Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Η ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3.80Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
10Η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3.74Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
11Η ΛΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3.72Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
12Η ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 3.61Μ ΑΚΟΛ
ΜΗΚΟΣ Αγόρια Νήπιο- Α Δημοτικού
1ος ΚΑΤΣΑΝΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2.66μ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΜΠΙΣΜΠΙΚΑΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2.62μ ΜΕΔΕΩΝ
3ος ΜΕΤΟΧΙΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2.45μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ 2.40Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Ος ΚΟΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.92Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Ος ΜΠΑΡΙΤΑΣ ΑΡΗΣ 1.87Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Ος ΣΙΑΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.84Μ ΜΕΔΕΩΝ
8Ος ΤΖΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.62Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Ος ΠΑΠΑΣΗΜΕΩΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.56Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
ΜΗΚΟΣ Αγόρια Β-Γ Δημοτικού
1ος ΛΙΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3.23μ ΑΚΟΛ
2ος ΣΚΕΛΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.94μ ΑΚΟΛ
3ος ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.88μ ΑΚΟΛ
4Ος ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΧΑΡΗΣ 2.87Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Ος ΚΙΑΠΕΚΟΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2.80Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Ος ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2.70Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7Ος ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 2.58Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
8Ος ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2.38Μ ΕΛΑΙΩΝΑΣ
9Ος ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 2.22Μ ΑΚΟΛ
10Ος ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2.00Μ ΜΕΔΕΩΝ
ΜΗΚΟΣ Αγόρια Δ-Ε Δημοτικού
1ος ΒΙΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 4.16μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2ος ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3.92μ ΜΕΔΕΩΝ
3ος ΚΙΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3.84μ ΑΚΟΛ
4ος ΣΤΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 3.84Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Ος ΙΣΑΚ ΜΑΡΚΟΣ 3.18Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Ος ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.14Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Ος ΣΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.07Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
8Ος ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2.85Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
9Ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.73Μ ΕΡΜΗΣ
ΜΗΚΟΣ ΠΠΒ
1ος ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4.91μ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4.88μ ΩΡΟΠΟΣ
3ος ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4.84μ ΤΡΙΤΩΝ
4Ος ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 4.58Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4.30Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
6Ος ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 4.21Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Ος ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 3.98Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 3.96Μ ΑΚΟΛ
9Ος ΒΑΓΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 3.68Μ ΑΚΟΛ
10Ος ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3.57Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
11Ος ΚΟΚΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3.33Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
12Ος ΚΑΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3.03Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
VORTEX Κορίτσια ΜΙΝΙ
1η ΛΑΜΠΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 24.20μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
2η  ΜΠΡΟΥΖΟΥ ΑΡΙΣΤΗ 22.28μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
3η ΡΟΓΚΑ ΡΩΣΣΑΝΑ 15.85μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
4Η ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 15.10Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Η ΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 14.20Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΚΒ
1η ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ 37.70μ ΑΚΟΛ
2η ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 34.82μ ΑΤΛΑΣ
3η ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 32.80μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Η ΚΑΚΑΒΑ ΑΘΗΝΑ 28.83Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Η ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 26.90Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
6Η ΜΩΡΑΪΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 25.57Μ ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ
7Η ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23.20Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
VORTEX Αγόρια ΜΙΝΙ
1ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 39.90μ ΑΤΛΑΣ
2ος ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 39.17μ ΑΚΟΛ
3ος ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34.80μ ΜΕΔΕΩΝ
4Ος ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 31.30Μ ΝΕΑΠΟΛΗ
5Ος ΧΑΤΗΡΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 26.70Μ ΑΤΛΑΣ
6Ος ΚΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16.36Μ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
7Ος ΧΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16.15Μ ΕΛΑΙΩΝΑΣ
8Ος ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13.90Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9Ος ΣΙΑΤΗΡΑΣ ΖΗΣΗΣ 9.90Μ ΜΕΔΕΩΝ
ΜΠΑΛΑΚΙ ΠΠΒ
1ος ΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 52.86μ ΝΕΑΠΟΛΗ
2ος ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 48.10μ ΑΤΛΑΣ
3ος ΛΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 40.45μ ΝΕΑΠΟΛΗ
4Ος ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΧΑΡΗΣ 32.72Μ ΕΥΒΟΪΚΟΣ
5Ος ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΣΗ 31.60Μ ΩΡΟΠΟΣ
6Ος ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 31.20Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7Ος ΚΑΚΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27.00Μ ΠΙΝΔΑΡΟΣ